USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Покровський МЦЗ провів презентацію Фермерського госодарства «Володимирське»

Среда, 15 февраля 2017 12:07

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 14лютого 2017 року, за ініціативи роботодавця було організовано та проведено презентацію Фермерського госодарства «Володимирське»Це далеко не перший захід вцьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 4 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно» -розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталя Воробйова.

Представник ФГ «Володимирське» Володимир Грош розповів, що господарство знаходиться в с. Успенівка Покровського района Донецької області, займається вирощуванням зернових культур, презентував безробітним вакантну посаду газоелектрозварника.Також безробітні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати.Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом, компенсацію транспортних витрат на проїзд до місця роботи. Шукачі роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування, мали змогу пройти попередню співбесіду. В результаті, один претендент виявив бажання працювати на підприємстві.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама