USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровську на індівідуальний прийом до фахівця центру зайнятості можна записатись через Інтернет

Понедельник, 13 февраля 2017 15:03

Покровський центр зайнятості покращує свої сервіси і переходить на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області працює унікальний сервіс з електроних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних.

Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about  доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua. Для того щоб записатися на прийом до будь якого центру зайнятості в Україні, потрібно зайти на сайт Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua. На головній сторінці сайту з лівого боку знайти закладку «Електронні послуги» та відкрити закладку «Електронна черга реєстрації громадян». Увійшовши у вікно «Електронна черга» вибрати закладку «Запис на відвідування».

Також електронні послуги передбачені й для роботодавців. Роботодавець, який шукає робітника, має можливість розмістити інформацію про вакансії на тому ж сайті Державної службі зайнятості, але в електронному кабінеті роботодавця. Зараз кабінет працює в тестовому режимі. Роботодавці вже можуть звернутися в центр зайнятості і отримати логін і пароль для входу у свій електронний кабінет.

До слова, це вже не перша послуга, яку надає Державна служба зайнятості у режимі он-лайн. Приміром, на веб-сторінці Донецької обласної служби зайнятості для працедавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних.

З метою підвищення конкурентноспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття державною службою зайнятості планується створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості . Це будуть онлайн технології швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців. Першим елементом реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме для випускників навчальних закладів.

Випускників профессійно-технічних ліцеїв та вищих учбових закладів запрошуємо долучитися до пректу «Кадровий резерв» та звертатись до Покровського міського центру зайнятості Донецької області за адресою м. Покровськ, вул. Поштова, буд.3, каб. № 104.

Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомогаючи людям. Ми завжди відкриті для співпраці!

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама