USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Донецький юридичний інститут МВС презентував свою діяльність старшокласникам Покровська

Суббота, 11 февраля 2017 16:53

В покровському навчально - виховному комплексі для випускників та їхніх батьків сьогодні пройшов виїзний День відкритих дверей під таким гаслом «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти».

Внаслідок загострення суспільно-політичної ситуації в 2014 році та через незалежні від інституту обставини, Донецький юридичний інститут МВС України, був змушений залишити Донеччину та продовжити освітню діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 2016 році навчальний заклад відзначив своє 55-річчя на освітніх та наукових теренах нашої держави. За ці роки інституту довелося пройти нелегкі віхи розвитку та становлення, непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

В цьому році Донецький юридичний інститут МВС до своїх лав буде проводити набір курсантів за двома основними напрямками «правознавство» та «правоохоронна діяльність» у Маріуполі.

Перед знайомством з роботою вишу гостям продемонстрували озброєння та техніку поліції, щоб присутні мали уявлення про специфіку роботи правоохоронців. Школярі познайомилися з роботою кінолога і його чотирилапого напарника Рема, які відряджені з Київської області та несуть службу на покровському блокпості. Службовий собака «спеціалізується» на пошуках зброї, вибухівки та боєприпасів.

Під час офіційної частини заходу начальник відділу організації служби Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Руслан Врадій розповів гостям про особливості підготовки майбутніх правоохоронців та юристів.

Завідувач відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу інституту старший лейтенант поліції Марина Шульга довела до відома відвідувачів інформацію про правила прийому та умови вступу на навчання до Донецького юридичного інституту. А доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Валентин Тулінов розповів присутнім про організацію набору та підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції в м. Маріуполь.

Участь у заході взяли і учасники "Ліги майбутніх поліцейських", які вже остаточно визначились із вибором майбутньої професії. А сьогоднішній захід став ще одним маленьким кроком на шляху до їх цілі. "Майбутні поліцейські" отримали всю необхідну інформацію, яка дозволить випробувати свої сили та стати вже в цьому році курсантами інституту МВС. І, що мабуть найголовніше, навчатися буде можливо в своєму регіоні.

Наприкінці заходу представники Донецького юридичного інституту МВС відповіли на всі запитання школярів та вручили подяки за активну підтримку вишу представникам місцевої влади і місцевої поліції.

Покровський відділ поліції Донецької області

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама