USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Профорієнтаційні уроки «Основи вибору майбутньої професії» пройшли у школах Покровська

Пятница, 10 февраля 2017 16:30

Одним із напрямків профорієнтаційної роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області є робота з учнівською молоддю. З початку 2017 року проведені Профорієнтаційні уроки «Основи вибору майбутньої професії» в Багатопрофільній гімназії, ЗОШ №3, ЗОШ №12 м. Покровська для учнівської молоді старших класів.

В ході профорієнтаційних заходів учні ознайомились зі станом ринку праці, зі світом професій та їх особливостями. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Тетяна Левченко підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА»».

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування. Фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна розповіла про найсучасніший тест для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді «Моя кар’єра». Метою даного тесту є допомога, краще зрозуміти себе, вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю спрямована на підвищення ступеня популярності, соціальної значущості робітничих професій в суспільстві з метою формування стійкої спрямованості, психологічної готовності до діяльності в умовах ринкових відносин, мотивації до професійної діяльності кожного учня.

Фахівці центру зайнятості побажали майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії та запросили на екскурсію до Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама