USD: 26.5   EUR: 31.05   RUB: 0.45
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Учні Піщанської ЗОШ завітали на День відкритих дверей до Покровського міського центра зайнятості

Суббота, 04 февраля 2017 10:16

Вчора, 3 лютого, відбувся День відкритих дверей для учнівської молоді в Покровському міському центрі зайнятості, на який завітали учні Піщанської ЗОШ Красноармійського району.

«Вибір професії - один з головних життєвих кроків, тому кожен учень повинен мати якомога більше інформації про професії, їх особливості»-розповів директор Покровського МЦЗ Донецької області Микола Толмачов.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Михайлечко ознайомила школярів з секторами центру зайнятості, провела презентацію послуг служби зайнятості.
В ході екскурсії центром зайнятості, в профінформаційному секторі діти найбільш зацікавились яскравими папками з описом професій. Олена Сергіївна розповіла про зміст цих унікальних матеріалів та ознайомила майбутніх випускників з паспортами професій та паспортами навчальних закладів Донецької області. Учні із задоволенням пройшли профдіагностичне обстеження для визначення їх професійної направленості та соціологічне опитування щодо професійних намірів.
Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю спрямована на підвищення ступеня популярності, соціальної значущості робітничих професій в суспільстві з метою формування стійкої спрямованості, психологічної готовності до діяльності в умовах ринкових відносин, мотивації до професійної діяльності кожного учня.
Фахівці центру зайнятості побажали учням зробити правильний вибір професії, яка принесе їм моральне та матеріальне задоволення та користь суспільству.

 

Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама