USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровський МЦЗ продовжує співпрацю з ПАТ «АПК-ІНВЕСТ»

Пятница, 03 февраля 2017 18:10

З метою продовження подальшої співпраці 3 лютого 2017 року фахівці Покровського міського центру зайнятості відвідали підприємство-роботодавець ПАТ «АПК-ІНВЕСТ». Це перший захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством.

ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» в м. Покровськ - перспективне підприємство, яке стрімко розвивається і продукція якого відома за межами міста. Для подальшого розвитку підприємству необхідні кваліфіковані кадри, за сприянням у пошуку яких роботодавець завжди звертається до фахівців Покровського міського центру зайнятості Донецької області.
«Основним завданням служби зайнятості є не тільки сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню, а й допомога роботодавцям в укомплектуванні вакансій робочою силою. Використовуючи сучасні можливості служби зайнятості, роботодавець може здійснити підбір кваліфікованих робітників у максимально короткий строк», - наголосив директор Покровського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.
Представники роботодавця отримали коротку  інформацію  про  організацію роботи міської служби зайнятості у задоволенні потреб населення та роботодавців, ознайомились із пріоритетним завданням діяльності на поточний період. Вирішувались поточні питання взаємодії з центром зайнятості, що в подальшому принесе позитивний результат – роботодавець отримає кваліфікованих спеціалістів, а шукачі роботи – роботу.
В даному заході взяли участь: директор центру зайнятості Микола Толмачов, начальник відділу з організації працевлаштування Олена Ведькало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Кононенко та спеціаліст з підбору персоналу ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» Марина Романович, яка презентувала безробітним вакантні посади бухгалтера та диспетчера, ознайомила з особливостями та режимом праці, присутні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом.
Роботодавець закликає представників інших підприємств переймати позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості.

 

Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама