USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Історія співпраці Покровського МЦЗ з роботодавцем

Среда, 01 февраля 2017 12:45

С початку польових робіт виникла потреба в кадрах, тому кервник сільско господарського підприємства ТОВ «ОКНЕМЕР-АГРО» Наталія Єременко звернулася до Покровського міського центру зайнятості Днецької області.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спетр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- зауважує директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

ТОВ «Окнимер-Агро» знаходиться у с. Сергіївка Красноармійського району Донецької області, займається вирощуванням сільскогосподарських культур, має потребу у трактористах, водіях. Безробітні, які виявили бажання працювати в цьому господарстві, з метою підвищення навичок були направлені в Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Безрорбітні мали можливість пройти стажування на майбутньому робочому місці. Так була підвищена їхня кваліфікація, та після закінчення стажування були влаштовані на постійну роботу з повним соціальним пакетом.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами роботи є ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама