USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Покровському МЦЗ відбувся профорієнтаційний захід для безробітних «Презентація підприємства "Відділ освіти Покровської міської ради"

Суббота, 28 января 2017 08:06

Діяльність служби зайнятості у м. Покровськ Донецької області завжди орієнтована на активну роботу щодо якісного та результативного надання послуг роботодавцям, а також на сприяння громадянам у підборі підходящої роботи.

Так, саме з цією метою 26 січня у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся профорієнтаційний захід для безробітних «Презентація підприємства "Відділ освіти Покровської міської ради" з метою підбору кваліфікованих кадрів для цієї організації. В заході прийняли участь 14 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

«Основне завдання служби зайнятості - це працевлаштування. Гострий дефіцит на ринку праці сьогодні в робітничих професіях та висококваліфікованих кадрах (фрезувальник, токарь, електрослюсар). Висококваліфіковані працівники потрібні майже кожному працедавцеві. Проте найбільша заробітна плата пропонується при укладенні контракту зі Збройними Силами України» - розочав захід директор Покровського міського центру зайнятості в Донецькій області Микола Толмачов.

Керівник хозгрупи Відділу освіти Покровської міської ради Юрій Салія повідомив, що на даний час установа має потребу в укомплектуванні вакансій "Слюсар-електрик", "Кочегар-випалювач", "Слюсар-ремонтник" для обслуговування модульних котелень та розповів про умови та оплату праці, можливість короткотривалого навчання та стажування.

В заході також прийняв участь заступник директора ТОВ «ЕкомодульУкраїна» Едуард Бафталовський. «Наша організація спеціалізується на монтажі та екслуатації нових модульних котелень на альтернативному виді палива», - довів до відома присутніх Едуард Вікторович. В ході презентації він детально розповів про вимоги до кандидатів.

Шукачі роботи, які зацікавилися пропозицією, скористалися можливістю зустрітися з роботодавцем індивідуально, з’ясувати всі питання, що виникають під час співбесіди.

DSC 0112 1

До кожної особи працівниками Покровського центру зайнятості Донецької області застосовується індивідуальний підхід від якісно наданої профорієнтаційної послуги до ефективного працевлаштування. По закінченню заходу направлення на працевлаштування отримали 8 осіб .

Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

За додатковою інформацією звертатися до Покровського міського центру зайнятості Донецької області за адресою м. Покровськ, вул. Поштова, буд. 3.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама