USD: 26.65   EUR: 31.31   RUB: 0.46
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровський МЦЗ провів презентацію Філії «Збагачувальної Фабрики «Свято – Варваринська «ПРАТ «Донецьксталь» Металургійного заводу

Пятница, 27 января 2017 15:06

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 25 січня 2017 року, за ініціативи роботодавця було організовано та проведено презентацію Філія «Збагачувальна Фабрика «Свято – Варваринська « ПРАТ «Донецьксталь» Металургійний завод . Це не перший захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 16 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Начальник відділу кадрів Ірина Третьякова розповіла, що Філія «Збагачувальна Фабрика «Свято – Варваринська « ПРАТ «Донецьксталь» Металургійний завод введена в експлуатацію в 2009 році, Свято-Варваринская фабрика є однією з найбільших вуглезбагачувальних фабрик в Україні. Однією з переваг збагачувальної фабрики є сприятливе географічне розташування - у безпосередній близькості з промплощадкою ШУ " Покровське".

Ірина Вікторівна презентувала безробітним вакантні посади машиніста установок збагачення та брекетування, апаратчика вуглезбагачення, електрослюсаря (слюсар) чергового та з ремонту устаткування. Також безробітні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом, забезпечення транспортом до місця роботи, стабільний високий рівень заробітної платні, яка виплачується своєчасно.

Шукачі роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування, мали змогу пройти попередню співбесіду.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама