USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Покровський МЦЗ Донецької області співпрацює з міським військовим комісаріатом

Четверг, 26 января 2017 08:03

Відповідно до угоди про співробітництво, фахівці Покровського центру зайнятості Донецької області постійно проводять спільні профорієнтаційні заходи з працівниками військового комісаріату.

25 січня 2017 року в Покровському МЦЗ Донецької області відбувся профінформаційний груповий захід за участю представника Покровсько-Селидовського об’єднаного міського військового комісаріату офіцера відділення Олександра Васильєва.

DSC_0079.JPG

«Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних. Є вакансії як для чоловіків: стрільці, механіки-водії, водії-електрики, так і для жінок: діловоди, кухарі, сестри медичні тощо», - продовжив захід Олександр Васильєв.

Учасники семінару були проінформовані про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Детально розглянули питання оплати праці, додаткових грошових виплат і винагород, щорічної і додаткової відпустки на повне державне утримання. Торкнулися можливості вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони за державним замовленням на повному державному забезпеченні з отриманням війскового звання та обов'язковою службою в Збройних Силах України після закінчння навчання не менше 5 років. Не оминули увагою і можливість контрактників отримати безкоштовне житло. Відмітили, що служба за контрактом у Збройних Силах України зараховується до загального страхового стажу – стажу державної служби.

«Окрема увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці (працевлаштування та започаткування власної справи)» - закінчив захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама