USD: 26.5   EUR: 31.05   RUB: 0.45
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

У Покровському МЦЗ відбувся Круглий стіл на тему: «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді у 2017 році»

Среда, 25 января 2017 11:08

24 січня у Покровському міському центрі зайнятості відбувся Круглий стіл на тему: «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді у 2017 році».

В засіданні прийняли участь представники Відділу освіти Покровської міської ради та Відділу освіти Покровської райдержадміністрації, співробітники Покровського міського центру зайнятості .

«У сучасних умовах професійна орієнтація населення є важливою складовою державної політики зайнятості. У зв'язку з цим державна служба зайнятості проводить профорієнтаційну роботу, в якій акценти зміщені від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

В ході заходу обговорювалися результати профорієнтаційної роботи в 2016 році та плани роботи на 2017 рік. Так, в минулому році для учнівської молоді проведено більше 30 профорієнтаційних заходів, у тому числі: 24 профорієнтаційні семінари, 5 Днів відкритих дверей, 2 Ярмарки професій та послуг служби зайнятості та 2 виїзні акції.

Згідно плану спільних дій в 2017 році фахівці центру зайнятості також будуть проводити для учнівської молоді профорієнтаційні заходи, в ході яких учні загальноосвітніх шкіл ознайомляться з ринком праці, з професіями та правилами їх вибору, отримають навики зіставляти свої здібності з вимогами обраної професії, ознайомляться з учбовими закладами, в яких можна отримати конкурентноспроможну професію.

«Усвідомлений вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, тому професійно-орієнтовані учні – це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству та нашому регіону», -закінчив свій виступ Микола Толмачов.

 

Директор М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама