USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-4°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Директор Покровського МЦЗ прийняв участь у заходах, спрямованих на легалізацію зайнятості

Понедельник, 23 января 2017 11:02

20 січня у Красноармійській райдержадміністрації та у виконкомі Покровської міської ради відбулися організаційні засідання з питань створення комісій та робочих груп щодо реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати.

В засіданнях прийняли участь представники Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Покровського центру зайнятості Донецької області, Покровського райуправління соціального захисту населення, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради, представники райадміністрації та Покровської міської ради.

Обговорювалися питання створення робочої групи по контролю за дотриманням законності по легалізації працевлаштування в зв’язку з встановленням мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень за місяць.

Начальник управління Пенсійного Фонду у місті Покровську та Красноармійському районі Неля Аржавітіна внесла пропозицію до складу комісії та робочої групи включити представників правоохоронних органів та прокуратури, держреєстратора. А також в умовах мораторія розробити графік проведення перевірок працедавців, де необхідно контролювати фонд оплати праці.

«Найбільш важливим залишається питання про тісну взаємодію з усіма соціальними партнерами для досягнення кінцевої мети, а саме вивести з тіні заробітну плату і підвести працедавця до обов'язкового працевлаштування з усіма соціальними гарантіями», почав свій виступ Микола Толмачов, директор Покровського міського центру зайнятості. Він звернув увагу присутніх на той факт, що центр зайнятості направляє на стажування безробітних, а аукціони безробітних дозволяють працедавцям визначатися з кандидатурою безробітних на робочі місця з подальшим обов'язковим працевлаштуванням з умовою укладення договорів.

Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із

гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими

кадрами, які працюють на розвиток країни.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама