USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровську відбулась першість Донецької обласної СДЮСШОР з боксу та відкритий чемпіонат міста

Понедельник, 16 января 2017 09:06

10 січня відбулося урочисте відкриття 41-ї відкритої першості Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу та відкритого чемпіонату міста Покровськ.

Спортсменів привітали і побажали їм успіхів заступник Покровського міського голови Олевтина Жук та голова комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради Віктор Поліщук.

За звання кращих боролися 170 спортсменів, які представили такі міста Донецької та Луганської областей: Покровськ, Білозерське, Волноваха, Краматорськ, Маріуполь, Бахмут, Селидове, Мирноград, Авдіївка, Гірник, Добропілля, Українськ, Костянтинівка, Новогродівка, Соледар, Родинське, Добропільський район, Кремінна та Рубіжне.

На базі ФСТ «Олімпійський» 10-11 січня пройшли попередні двобої, 12-13 січня – напівфінальні та фінальні бої.

Усього протягом розіграно 65 комплектів нагород у чотирьох вікових категоріях: молодь 1999-2000 рр.н., юніори 2001-2002 рр.н., юнаки 2003-2004 рр.н. та молодші юнаки 2005-2006 рр.н. Призери були нагороджені медалями, грамотами та солодкими новорічними подарунками.

За результатами фінальних двобоїв були виявлені кращі боксери у своїх вагових категоріях, які будуть представляти Донецьку область на змаганнях Всеукраїнського рівня:

Юнаки 2003-2004 р.н:

Віталій Негалюк, 75 кг, тренер Віталій Нєшин, СК, Родинське;

Марко Шумакєр, 62 кг, тренер Андрій Музика, ДО СДЮСШОР, Маріуполь;

Дурян Боян, 56 кг,тренер Олександр Гребенюк, КДЮСШ №1, Бахмут;

Богдан Дегтєрьов, 54 кг, тренер Олександр Міронюк, ДО СДЮСШОР з боксу, «Ринг», Добропілля;

Денис Лень, 52 кг, тренер Антон Коссе, КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь;

Глєб Бобов, 50 кг, тренери Георгій Гангалов, Єміль Гагалов, Соледар;

Михайло Матусов, 46 кг, тренер Сергій Лісовін, ДО СДЮСШОР, Волноваха;

Султан Крючков, 43 кг, тренер Ілля Шупічеко , ДО СДЮСШОР, Білозерське;

Арман Галстя, 43 кг, тренер Сергій Лісовін, ДО СДЮСШОР, Волноваха;

Роман Літвінов, 40 кг, тренери Батиралі Карімов, Сухебетор Жигжжавин, ДО СДЮСШОР, Покровськ;

Тимур Макєєв, 38,5 кг, тренер Ілля Шупічеко , ДО СДЮСШОР, Білозерське;

Микола Лисковець, 37 кг, тренер Олександр Шостак, ДЮСШ, Селідове;

Єгор Валяєв, 37 кг, тренери Батиралі Карімов, Сухебетор Жигжжавин, ДО СДЮСШОР, Покровськ;

Олександр Корюк, 35,5 кг, тренер Сергій Лісовін, ДО СДЮСШОР, Волноваха.

Молодші юнаки 2005-2006 р.н:

Юсуф Мухтаров, 50 кг, тренер Денис Харькін, ФМБК, Костянтинівка;

Артур Щиров, 50 кг, тренер Дмитро Шурда, ДО СДЮСШОР, Маріуполь;

Олександр Третьяков, 40 кг, тренер Андрій Музика, ДО СДЮСШОР, Маріуполь;

Данило Савєльєв, 38 кг, тренери Георгій Гангалов, Єміль Гагалов, Соледар;

Ігор Лісовой,34 кг, тренер Сергій Лісовін, ДО СДЮСШОР, Волноваха;

Арсен Михайлюк, 32 кг, тренер Віталій Нєшин, Мирноград;

Артем Петручишин, 32 кг, тренер Олександр Швайко, ДО СДЮСШОР, Покровськ;

Кирило Бочарніков, 28 кг, тренер Сергій Лісовін, ДО СДЮСШОР, Волноваха.

Юніори 2001 – 2002 р.н:

Олександр Корнєєв, 42 кг, тренери Олександр Міхалко, Анатолій Переяслов, ДВУОР, Бахмут;

Віталій Циганій, 46 кг, тренер Віталій Нєшин, ДЮСШ, Мирноград;

Артур Камаєв, 52 кг, тренер Анатолій Переяслов, ДВУОР, Бахмут;

Ілля Курасов, 54 кг, тренер Адрій Бичков, ДЮСШ, Добропілля;

Євген Ткаченко, 57 кг, тренер Адрій Бичков, ДЮСШ, Добропілля;

Максим Ляш, 60 кг, тренер Олександр Міронюк, ДО СДЮСШОР з боксу, «Ринг», Добропілля;

Станіслав Судоплатов, 63 кг, тренери Олександр Міхалко, Анатолій Переяслов, ДВУОР, Бахмут;

Андрій Головцов, 66 кг, тренер Олескандр Міронюк, «Ринг», Добропілля;

Владислав Черкаський, 80 кг, тренери Олександр Міхалко, Анатолій Переяслов, Андрій Ковляшенко, ДВУОР, Бахмут/Дружківка;

Молодь 1999-2000 р.н.:

Владислав Дорохов, 56 кг, тренер Адрій Бичков, ДЮСШ, Добропілля;

Данило Голуб, 60 кг, тренери Георгій Гангалов, Єміль Гагалов, ДЮСШ, Соледар;

Єміль Гачаєв, 64 кг, тренер Анатолій Переяслов, ДВУОР, Бахмут;

Пилип Акілов, 69 кг, тренери Георгій Гангало, Анатолій Переяслов, ДВУОР, Бахмут/Соледар;

Олександр Бєліменко, 75 кг, тренер Олександр Міронюк, ДО СДЮСШОР з боксу, «Ринг», Добропілля;

Володимир Захряпін, 81 кг, тренер Олександр Шостак, ДЮСШ, Селідове.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама