USD: 28.66   EUR: 35.05   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровські рятувальники провели рейди у житловому секторі

Понедельник, 26 декабря 2016 15:49

Взимку значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей. Так з початку року на території обслуговування 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області виникло 293 пожежі на яких загинуло 20 осіб та травмовано 5 осіб. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Так 26 грудня 2016 року було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців в житловому секторі міста Покровськ. Фахівці ДСНС не тільки розповіли про випадки пожеж, що виникли внаслідок недотримання громадянами правил безпечного поводження з вогнем, але й про те, що робити у разі виникнення загорання. Крім того, співробітники Служби порятунку розповсюдили серед жителів тематичні листівки з правилами безпечної життєдіяльності.

Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки.

Інспекторський склад 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама