rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Фахівці Покровського МЦЗ провели Ярмарок вакансій «Квиток до успіху» на автостанції

Пятница, 16 декабря 2016 17:01

16 грудня 2016 року фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі із заступником директора Наталею Воробйовою провели Ярмарок вакансій «Квиток до успіху» на автостанції м. Покровськ з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян. Даний захід розрахований на незайнятих громадян міста Покровська та Покровського району, в тому числі громадян, тимчасово переселених із зони АТО, демобілізованих учасників АТО, а також молоді, яка закінчила або припинила навчання у школі.
«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни» - розпочала захід Наталя Воробйова. У своєму виступі Наталя Анатоліївна звернула увагу на можливість неформального навчання, отримання ваучерів та навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Присутні були проінформовані щодо стану ринку праці та послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно законодавства, можливостей служби в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості.
В заході взяв участь представник роботодавця, - КП «Покровськтепломережа», й громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити. Увазі присутніх запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади підприємств - роботодавців в місті Покровську та Покровському районі, зокрема у ПАТ «АПК-Інвест», у Філії «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», ЗАТ «Донецьксталь»-Металургійний завод», станції Красноармійськ «ДП «Донецька залізниця», відділі освіти Покровської міської ради, ВСП «Донбаський центр механізації колійних робіт» філії «ЦРЕКМ» ПАТ «Укрзалізниця» та ін.
На численні запитання присутніх, у тому числі стосовно працевлаштування, сприяння у працевлаштуванні, направлення на навчання незалежно від реєстрації місця проживання, були надані детальні роз’яснення.
Ярмарок став корисним як для роботодавців, так і для тих, хто шукає роботу. Для роботодавців захід дав можливість зберегти час та кошти, презентувати своє підприємство, а також поділитися досвідом з іншими представниками. Шукачі роботи отримали нагоду дізнатись про відкриті вакансії, пройти першу співбесіду, отримати професійні поради щодо працевлаштування та особисто познайомитись з представниками підприємств.
Служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди відкриті для співпраці.

Галерея изображений

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама