USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

В Покровському міському центрі зайнятості пройшов тренінг по запобіганню торгівлі людьми

Понедельник, 21 ноября 2016 11:03

18 листопада 2016 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся семінар –тренінг, направлений на попередження торгівлі людьми, в якому прийняли участь безробітні.

Психологом Центру підтримки сім'ї м. Покровська (Проект, здійснюваний Товариством Червого Хреста України при фінансовій і технічній піддтримці дитячого фонда ООН ЮНИСЕФ із співпрацею з Німеччиною) Євгенією Дмитровою у цікавій доступній формі з залученням тестів була надана детальна інформація про запобігання торгівлі людьми в Україні.
«Торгівля людьми - гостра проблема нашого суспільства, яка стосується кожного в нашої країні»- акцентувала увагу присутніх Евгенія Дмитрова.
Були розглянуті поняття торговця і жертви, умови в'їзду за кордон при бажанні працювати за межами України, надавалися рекомендації по правилам поведінки при оформленні документів, віз, договорів з представниками зарубіжних роботодавців, способи вербування. Євгенія Дмитрова призвала до уваги та обережності при прийнятті рішення працювати за межами країни, використовуючи медіа ресурси та рекомендації людей. Були представлені аргументи «за» та «проти» працевлаштування за межами України.
Представниками Центру підтримки сім'ї були надані контакти горячої лінії, на які можна звернутися за допомогою до спеціалістів при наявності фактів домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискрімінації.
Учасники заходу підкріпили свій виступ слайдами.
По закінченні заходу безробітні мали змогу поспілкуватися з представниками Центру підтримки сім'ї м. Покровська в індивідуальному порядку.Директор М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама