USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Свежо

7°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровський міський центр зайнятості провів Ярмарок професій для школярів

Четверг, 17 ноября 2016 16:34

Навчальний рік тільки розпочався і майбутні випускники зовсім скоро вийдуть на широкий шлях самостійного дорослого життя. І, звичайно ж, кожен з них прагне якнайкраще влаштувати своє майбутнє , правильно обрати свій професійний шлях.

Покровський МЦЗ Донецької області з метою допомоги у самовизначенні, наданні інформації про стан ринку праці та конкурентноспроможні професії, 16 листопада поточного року провів Ярмарок професій та послуг служби зайнятості, який відвідали близько 100 учнів 11 класів зальноосвітніх шкіл міста Покровська.
В Ярмарку прийняли участь представники Донбаської державної машинобудівної академії, Донецького національного технічного університету, Красноармійського індустріального інституту, Селидівського гірничого технікуму, 9 Державного пожежно-рятувального загону.
Ярмарок відкрив Микола Томачов - директор Покровського міського центру зайнятості в Донецької області. «Актуальність нинішнього заходу для майбутніх випускників дуже велика. Для вибору професії Вам насамперед потрібна інформація щодо стану ринку праці та учбових закладів регіону» - наголосив він. Родзинкою заходу стало нагородження директором Покровського МЦЗ Толмачовим Миколою Івановичем учня 9-Б класу загально- освітньої школи № 12 м.Покровська Таланова Владислава грамотою за участь у конкурсі малюнків «Моя майбутня професія», проведеного Донецьким обласним цетром зайнятості.
Доцент Донбаської державної машинобудівної академії Олена Івченкова, як представник багатопрофільного вишу, у якому можна здобути освіту в галузі машинобудування, інформаційних технологій, економіки та менеджменту цікаво розповіла про різнопланові професії, умови навчання, які повністю базуються на використанні сучасних комьютерних технологій.
Донецький національний технічний університет, який лише в 2015 році переїхав в Покровськ, представив доцент Іван Лактіонов. Дуже високий рівень підготовки дає можливість працевлаштування не тільки в Україні, а і за її межами.
Член відбіркової комісії Красноармійського індустріального інституту Олександр Ісаєнко розповів про учбовий заклад, який заслужено вважається кузнею кадрів для вугільних підприємств Донбасу та інших регіонів країни. Досвід підготовки кадрів дозволяє використовувати широкий спектр працевлаштування, в тому числі в сфері бізнеса. Свій виступ він доповнив відеороліком, якій знятий в позитивній формі про навчання очами студентів.
Селідівський гірничий технікум представив Артем Ганза - провідний викладач. Він розповів про умови вступу та навчання, перевагах забезпечення транспортної доставки студентів з інших міст до пунку навчання.
Львівський державний універсітет безпеки життєдіяльності, Національний університет цивільного захисту України, який знаходиться у м. Харькові, Черкаський інстітут пожежної безпеки імені Героїв Чернобиля презентувала заступник начальника 9 Державного пожежно-рятувального загону Юлія Зінченко. Перевагами навчання враховує повне бюджетне забезпечення, гарантоване працевлаштування після закінчення навчання за рахунок державного замовлення.
Всі учасники заходу підкріплювали свої виступи відеороліками та слайдами.
Відділ освіти Покровської міської ради представляла спеціаліст з питань середньої освіти Темець Вікторія, яка подякувала Покровському міському центру зайнятості за проведений захід та представникам учбових закладів за корисну інфорацію.
По закінченні заходу випускники шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками учбових закладів в індивідуальному порядку.

Директор М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама