USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Фахівці Покровського МЦЗ Донецької області відвідали Миролюбівську сільську раду

Среда, 26 октября 2016 15:03

25 жовтня 2016 року фахівці Покровського МЦЗ Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим згідно плану-графіку відвідали Миролюбівську сільську раду з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.

В заході взяли участь Миролюбівський сільський голова Рудь Т.О., головний бухгалтер Миролюбівської сільської ради Чуприна Ю.П., завідуюча будинком культури Чуприна С.А., завідуюча фельдшерським пунктом Наумова І.М. та громадяни, які шукають роботу або бажають змінити професію.

Микола Толмачов у своєму виступі звернув увагу на можливість неформального навчання, отримання ваучерів та навчання в центрах професійно-технічної освіти. Присутні були проінформовані щодо стану ринку праці та послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно законодавства, можливостей служби в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості.

За результатами зустрічі учасники діалогу мали змогу внести пропозиції щодо подальшої співпраці з метою вирішення проблем соціального захисту  жителів села Миролюбівка.

Проведення подібних заходів - кваліфікована та достовірна допомога жителям села.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама