USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Семінар «Суспільно корисні роботи – назустріч громаді» відбувся в Покровському центрі зайнятості

Понедельник, 17 октября 2016 20:34

 

17 жовтня 2016 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся семінар «Суспільно корисні роботи – назустріч громаді» для роботодавців міста Покровськ та Покровського району з метою надання консультацій по організації громадських та робіт тимчасового характеру.

У семінарі взяли участь представники Територіального центру надання соціальних послуг Покровської міської ради, Покровської ЦРЛ, КП «Управління міського господарства», фахівці відділу по роботі з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

«Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру регулюється статтею 31 Закону України «Про  зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI. До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру Покровський міський центр зайнятості Донецької області на добровільних засадах залучає зареєстрованих безробітних осіб та осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Фахівці відділу по роботі з роботодавцями Покровського МЦЗ Донецької області звернули увагу присутніх на переваги цього активного заходу сприяння зайнятості населення. Завдяки організації проведення громадських робіт у м. Покровськ та Покровському районі наводиться лад та благоустрій у місті, населених пунктах району,  ремонтуються об’єкти соціальної сфери, проводиться очищення від сміття придорожніх смуг тощо. Крім того зростає рівень доходів населення, сплачуються всі види податків, що збагачує таким чином державну казну. На осіб, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов'язкове державне соціальне страхування.  

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. Покровський міський центр зайнятості Донецької області і надалі буде проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців з питань залучення осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості до тимчасової зайнятості

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама