USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Ясно

3°C

Покровск

Ясно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Профорієнтаційні уроки для учнівської молоді ЗОШ №4 м. Покровська

Вторник, 11 октября 2016 16:29

З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями фахівці відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Донецької області протягом року організовують профорієнтаційні заходи в школах міста Покровська та району. З початку цього навчального року було проведено 7 профорієнтаційних заходів в яких прийняло участь близько 600 школярів.

11 жовтня було проведено низку профорієнтаційних заходів у ЗОШ №4: «Профорієнтаційний урок для учнівської молоді 9-11 класів», «Профінформаційний семінар для батьків учнів», «Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти».

Під час проведення профорієнтаційного уроку фахівець центру зайнятості Наталія Переясловська ознайомила учнів з правилами усвідомленого вибору професії, провела тестування з метою визначення для кожного школяра притаманного для нього типу професій.

«Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна докладатися на випадковість, квапитися. Отже, основним завданням є підготовка до свідомого вибору майбутньої професії», - зазначила фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Переясловська.

Школярам сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.

Увага батьків на профінформаційному семінарі концентрувалася на важливості питання вибору професії, як одного з провідних мотивів формування успішної, щасливої особистості, орієнтування на потребу регіонального ринку праці і, в першу чергу, на робітничі професії, потреби підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, перспективи розвитку ринку праці, послуги служби зайнятості.

Учасники профінформаційного семінару для працівників закладів освіти дізнались про ринок праці та перспективи його розвитку, особливості роботи служби зайнятості з молоддю та напрямки профорієнтаційної роботи.

Покровський міський центр зайнятості Донецької області завжди охоче відгукується на запрошення шкіл і приймає участь у профорієнтаційних заходах.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus