У Покровському МЦЗ відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за 9 місяців

У Покровському МЦЗ відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за 9 місяців

5 жовтня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за січень – вересень 2016 року. Директор установи Микола Толмачов спільно з начальниками відділів розповіли про роботу служби зайнятості і відповіли на запитання журналістів.

Під час заходу йшлося про ситуацію на ринку праці міста та району і перспективи його розвитку, а також про основні шляхи підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню та впровадження нових стимулів для роботодавців створювати нові робочі місця.

«Станом на сьогоднішній день, кількість зареєстрованих в ЦЗ безробітних становить 499 осіб. Перебувало на обліку за цей період 1835 осіб. З них вже працевлаштовано 674 особи, а число осіб, що мають право на додаткові гарантії при працевлаштуванні складає 153», - оголосив основні показники у цифрах директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов. Значна увага приділяється питанню професійного навчання, яким було охоплено 278 осіб, та громадським роботам, в яких прийняло участь 416 безробітних.

Статус безробітного протягом дев’яти місяців отримали 26 переселенців, з яких вже працевлаштовано 22 особи. Дванадцять пройшли професійне навчання, 17 взяли участь у громадських та роботах тимчасового характеру, 15 працевлаштовані за умовою компенсації роботодавцю виплат на заробітну плату та оплату ЄСВ. 17 учасників АТО отримали статус безробітного, з яких шестеро працевлаштовано, троє відкрили власну справу, захистивши бізнес-проекти при підтримці служби зайнятості. Їм був наданий повний спектр послуг відповідно до чинного законодавства.

Окрім цього, за словами директора, за сприянням державної служби зайнятості є можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Також, Покровський МЦЗ Донецької області пропонує послуги і по навчанню, перенавчанню та підвищенню кваліфікації у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Система Orphus