Покровський міський центр зайнятості співпрацює з ПАТ «АПК-ІНВЕСТ»

Покровський міський центр зайнятості співпрацює з ПАТ «АПК-ІНВЕСТ»

4 жовтня 2016 року фахівці Покровського міського центру зайнятості відвідали підприємство-роботодавець ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» з метою продовження подальшої співпраці.

ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» в м. Покровськ - перспективне підприємство, яке стрімко розвивається і продукція якого відома за межами м. Покровськ. Для подальшого розвитку підприємству необхідні кваліфіковані кадри, за сприянням у пошуку яких роботодавець завжди звертається до фахівців Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

«Основним завданням служби зайнятості є не тільки сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню, а й допомога роботодавцям в укомплектуванні вакансій робочою силою. Використовуючи сучасні можливості служби зайнятості, роботодавець може здійснити підбір кваліфікованих робітників у максимально короткий строк», - наголосив директор Покровського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Представники роботодавця отримали коротку  інформацію  про  організацію роботи міської служби зайнятості у задоволенні потреб населення та роботодавців, ознайомились із пріоритетним завданням діяльності на поточний період. Вирішувались поточні питання взаємодії з центром зайнятості, що в подальшому принесе позитивний результат – роботодавець отримає кваліфікованих спеціалістів, а шукачі роботи – роботу.

В даному заході взяли участь: директор центру зайнятості Микола Толмачов, заступник начальника відділу з працевлаштування Наталія Калмикова, фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Олена Матюшенко та спеціалісти з підбору персоналу ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» Марина Романович і Тетяна Труфанова.

Роботодавець закликає представників інших підприємств переймати позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості.

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Система Orphus