USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-5°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровський міський центр зайнятості співпрацює з ПАТ «АПК-ІНВЕСТ»

Среда, 05 октября 2016 13:06

4 жовтня 2016 року фахівці Покровського міського центру зайнятості відвідали підприємство-роботодавець ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» з метою продовження подальшої співпраці.

ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» в м. Покровськ - перспективне підприємство, яке стрімко розвивається і продукція якого відома за межами м. Покровськ. Для подальшого розвитку підприємству необхідні кваліфіковані кадри, за сприянням у пошуку яких роботодавець завжди звертається до фахівців Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

«Основним завданням служби зайнятості є не тільки сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню, а й допомога роботодавцям в укомплектуванні вакансій робочою силою. Використовуючи сучасні можливості служби зайнятості, роботодавець може здійснити підбір кваліфікованих робітників у максимально короткий строк», - наголосив директор Покровського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Представники роботодавця отримали коротку  інформацію  про  організацію роботи міської служби зайнятості у задоволенні потреб населення та роботодавців, ознайомились із пріоритетним завданням діяльності на поточний період. Вирішувались поточні питання взаємодії з центром зайнятості, що в подальшому принесе позитивний результат – роботодавець отримає кваліфікованих спеціалістів, а шукачі роботи – роботу.

В даному заході взяли участь: директор центру зайнятості Микола Толмачов, заступник начальника відділу з працевлаштування Наталія Калмикова, фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Олена Матюшенко та спеціалісти з підбору персоналу ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» Марина Романович і Тетяна Труфанова.

Роботодавець закликає представників інших підприємств переймати позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості.

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама