USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Покровський МЦЗ продовжує укомплектовувати вільні вакансії ПАТ «Український бекон»

Суббота, 01 октября 2016 08:09

30 вересня 2016 року фахівцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області, за ініціативи роботодавця, було організовано та проведено презентацію роботодавця ПАТ «Український бекон». Це вже другий захід, організований на засадах співробітництва центру зайнятості з цим підприємством з метою більш якісного підбору роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали безробітні, які відповідають вимогам роботодавця, в тому числі, громадяни з числа ВПО.

IMG 4176

«Підприємство спеціалізується на переробці м'яса птиці, свинини і яловичини, виробляє м'ясоковбасні вироби, а також напівфабрикати. Засновано було у 1996 році, але освоїти площину виробництва у нашому районі заплановано роботодавцем в цьому році», - розповіла про роботодавця ПАТ «Український бекон» заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова. Фахівці центру зайнятості презентували безробітним вакантні посади обвалювальника птиці, формувальника, транспортувальника, маркеровника та інші.

Також, присутні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Значну кількість присутніх зацікавила надана інформація і вони отримали анкети для заповнення. За результатами заходу всі претенденти залишили свої анкети на розгляд роботодавцю.

IMG 4183

Покровський міський центру зайнятості Донецької області має намір поширити аналогічний досвід і на інші види підприємств, оскільки така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною і приносить певні результати.

Директор Покровськогоміського центру зайнятості Донецької області

М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама