USD: 27.03   EUR: 28.79   RUB: 0.47
Переменная облачность

2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровському МЦЗ відбувся захід для безробітних «Презентація роботодавця. ТОВ «САБ - Охорона»

Понедельник, 26 сентября 2016 11:01

Діяльність служби зайнятості у м. Покровськ Донецької області завжди орієнтована на активну роботу щодо якісного та результативного надання послуг роботодавцям, а також на сприяння громадянам у підборі підходящої роботи.

Так, саме з цією метою, 23 вересня у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся профорієнтаційний захід для безробітних «Презентація роботодавця. ТОВ «САБ - Охорона» з метою підбору кваліфікованих кадрів для цієї організації. В заході прийняли участь 25 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
«Наша організація вже доволі довго займає лідируючі позиції на ринку охоронних послуг. Ми здійснюємо охорону об’єктів однієї з українських приватних агропромислових компаній з виробництва м’ясної продукції. На даний час ми маємо потребу в укомплектуванні штату співробітників за професією охоронець», - повідомив директор по розвитку ТОВ «САБ – Охорона» Дмитро Поваляєв. В ході презентації Дмитро Поваляєв детально розповів про вимоги до кандидатів, умови та оплату праці, перспективи кар’єрного росту.
Шукачі роботи, які зацікавилися пропозицією, скористалися можливістю зустрітися з роботодавцем індивідуально, з’ясувати всі питання, що виникають під час співбесіди.
До кожної особи працівниками Покровського центру зайнятості Донецької області застосовується індивідуальний підхід від якісно наданої профорієнтаційної послуги до ефективного працевлаштування. По закінченню заходу направлення на працевлаштування отримали 20 осіб. Всього з початку поточного року відбулося 9 подібних заходів за результатами яких направлення на роботу отримали більше сотні шукачів роботи.


Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus