В Авдеевке хотят установить памятник погибшим во время АТО местным жителям

В Авдеевке хотят установить памятник погибшим во время АТО местным жителям

На сайте Авдеевского городского совета опубликован эскиз памятного знака, посвященного погибшим во время АТО местным жителям.

«Авдіївська міська рада запрошує небайдужих громадян нашого міста прийняти участь в громадському обговоренні щодо встановлення пам'ятного знаку загиблим мешканцям м. Авдіївка під час проведення АТО.

Висуваємо на громадське обговорення ескізи пам'ятного знаку з християнською символікою та глибоким смисловим значенням всіх загиблих у період з 2014 року в м. Авдіївка та християнської каплиці для поминання, які надіслані ГФзОГП «Профессионал».

Також, пропонуємо надсилати свої міркування та пропозиції відносно розміщення, зовнішнього вигляду та інше стосовно пам'ятного знаку у вигляді ескізу пам'ятного знаку, схеми розміщення та кошторису на виконання робіт.

Пропозиції надавати до відділу архітектури та містобудування Авдіївської міської ради за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, 4 поверх або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 15.07.2016», - говорится на сайте.

Галерея изображений

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Система Orphus