USD: 27.05   EUR: 28.5   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Шукаємо волонтерів для збору усних історій шахтарських родин Донеччини та Львівщини

Четверг, 05 мая 2016 12:04

Якщо Ви молоді та активні, цікавитесь історією свого краю - запрошуємо Вас подати заявку на участь у літній молодіжній волонтерській програмі зі збору усних історій у шахтарських родинах Донеччини та Львівщини "Шахтарські історії зі сходу та заходу України". Реченець: 15 травня 2016 р.
Збір життєвих історій шахтарів дасть змогу заглибитись у їхнє середовище, зрозуміти культурні особливості шахтарських громад, познайомитися з історією шахтарської праці в Україні, з життям працівників однієї з найстаріших промислових галузей, дізнатись про солідарність шахтарського руху.
Ми ставимо за мету дослідити шахтарську ідентичність та вплив середовища на життя у шахтарських містах, містечках та селищах; хочемо зафіксувати історію українських шахтарських родин, а також створити можливості для діалогу всередині промислових шахтарських громад України та між ними щодо майбутнього цих громад. У підсумку реалізації проекту буде створено онлайнову галерею життєвих історій шахтарських родин, а також документально-публіцистичну стрічку на основі кількох історій.
Волонтерська програма відбуватиметься на Донеччині та Львівщині протягом червня-серпня 2016 р. і складатиметься з таких етапів:
навчання роботи з усними історіями (27-29 травня);
запис життєвих історій у шахтарських громадах (червень-липень);
опрацювання усних історій (серпень).
До участі у програмі запрошуємо соціально активних молодих людей віком 18-25 років, які мешкають у шахтарських громадах Донецької та Львівської областей, цікавляться історією власного краю. Обов’язковою умовою є участь у всіх етапах волонтерської програми.
Щоби взяти участь у програмі, просимо до 15 травня заповнити онлайнову заявку за адресою: http://goo.gl/forms/zvPpO8ujgk. Про результати відбору ми повідомимо до 18 травня включно. Ми також заохочуємо Вас зазначати у заявці інформацію про шахтарські родини у Вашій громаді, до яких можна звернутися по інтерв’ю.
Відповідно до результатів конкурсного відбору ми плануємо відібрати 15 учасників з Донеччини та Львівщини.
Участь у волонтерській програмі безкоштовна. В межах програми забезпечуємо проїзд, проживання, харчування учасників, у тому числі ми відшкодовуємо витрати на проїзд учасників тренінгу, забезпечуємо проживанням та харчуванням учасників.
Більше інформації про проект тут: http://www.iofc.org/uk/shakhtarski-istoriyi-zi-skhodu-ta-zakhodu-ukrayiny_ukr
Контакти організаторів:
Олекса Стасевич, МГО “Основи свободи”
+380 67 622 7218, +380 50 309 7997
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марія Ворончук, ГО “Наше майбутнє”
+380 50 055 9750
www.ukrainian-action.org.ua

Проект упроваджується спільно МГО “Основи свободи” та ГО “Наше майбутнє” в межах програми “Україна активна: загоєння минулого” у партнерстві з Незалежною профспілкою гірників України за підтримкою Посольства Швейцарії в Україні.

Добавить комментарий

Система Orphus