Шукаємо волонтерів для збору усних історій шахтарських родин Донеччини та Львівщини

Шукаємо волонтерів для збору усних історій шахтарських родин Донеччини та Львівщини

Якщо Ви молоді та активні, цікавитесь історією свого краю - запрошуємо Вас подати заявку на участь у літній молодіжній волонтерській програмі зі збору усних історій у шахтарських родинах Донеччини та Львівщини "Шахтарські історії зі сходу та заходу України". Реченець: 15 травня 2016 р.
Збір життєвих історій шахтарів дасть змогу заглибитись у їхнє середовище, зрозуміти культурні особливості шахтарських громад, познайомитися з історією шахтарської праці в Україні, з життям працівників однієї з найстаріших промислових галузей, дізнатись про солідарність шахтарського руху.
Ми ставимо за мету дослідити шахтарську ідентичність та вплив середовища на життя у шахтарських містах, містечках та селищах; хочемо зафіксувати історію українських шахтарських родин, а також створити можливості для діалогу всередині промислових шахтарських громад України та між ними щодо майбутнього цих громад. У підсумку реалізації проекту буде створено онлайнову галерею життєвих історій шахтарських родин, а також документально-публіцистичну стрічку на основі кількох історій.
Волонтерська програма відбуватиметься на Донеччині та Львівщині протягом червня-серпня 2016 р. і складатиметься з таких етапів:
навчання роботи з усними історіями (27-29 травня);
запис життєвих історій у шахтарських громадах (червень-липень);
опрацювання усних історій (серпень).
До участі у програмі запрошуємо соціально активних молодих людей віком 18-25 років, які мешкають у шахтарських громадах Донецької та Львівської областей, цікавляться історією власного краю. Обов’язковою умовою є участь у всіх етапах волонтерської програми.
Щоби взяти участь у програмі, просимо до 15 травня заповнити онлайнову заявку за адресою: http://goo.gl/forms/zvPpO8ujgk. Про результати відбору ми повідомимо до 18 травня включно. Ми також заохочуємо Вас зазначати у заявці інформацію про шахтарські родини у Вашій громаді, до яких можна звернутися по інтерв’ю.
Відповідно до результатів конкурсного відбору ми плануємо відібрати 15 учасників з Донеччини та Львівщини.
Участь у волонтерській програмі безкоштовна. В межах програми забезпечуємо проїзд, проживання, харчування учасників, у тому числі ми відшкодовуємо витрати на проїзд учасників тренінгу, забезпечуємо проживанням та харчуванням учасників.
Більше інформації про проект тут: http://www.iofc.org/uk/shakhtarski-istoriyi-zi-skhodu-ta-zakhodu-ukrayiny_ukr
Контакти організаторів:
Олекса Стасевич, МГО “Основи свободи”
+380 67 622 7218, +380 50 309 7997
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марія Ворончук, ГО “Наше майбутнє”
+380 50 055 9750
www.ukrainian-action.org.ua

Проект упроваджується спільно МГО “Основи свободи” та ГО “Наше майбутнє” в межах програми “Україна активна: загоєння минулого” у партнерстві з Незалежною профспілкою гірників України за підтримкою Посольства Швейцарії в Україні.

Добавить комментарий

Система Orphus