rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Команда медиків Донеччини перемогла у змаганнях бригад швидкої допомоги moz.gov.ua

Команда медиків Донеччини перемогла у змаганнях бригад швидкої допомоги

Вторник, 10 декабря 2019 08:53
На запрошення Міністерства охорони здоров’я Республіки Білорусь і Республіканського комітету Білоруського професійного союзу працівників охорони здоров’я 13 бригад-переможців обласних чемпіонатів з Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської областей, республіки Білорусь та Польщі взяли участь у «Перших відкритих змаганнях бригад служби швидкої медичної допомоги Республіки Білорусь 2019», які відбулись 28-30 листопада 2019 року.
 
Бригада працівників Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стала абсолютним переможцем. Команда складається з Анастасії Опариної - керівника бригади, працює фельдшером з медицини невідкладних станів у м. Слов’янськ, Ганни Сушкіної, яка з 2015 року працює фельдшером у м. Слов’янськ, та Сергія Лихацького - також фельдшера з м. Слов’янськ.
 
Конкурсне випробування складалося з шести практичних завдань, що моделювали різноманітні ситуації з загрозою життю людини, та одного теоретичного, яке складалося з 200 тестових питань.
 
Команда вже не вперше бере участь у змаганнях бригад екстреної медичної допомоги різного рівня. Так, у червні 2019 року вони вибороли срібло серед студентських команд на «Закарпатських медичних ралі – 2019», а у жовтні – стали абсолютними переможцями «TernopilSimOlymp-2019».  
Джерело: moz.gov.ua

Добавить комментарий

Реклама