rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Майже 240 мільйонів гривень податкового боргу  стягнуто з боржників податківцями Донеччини Фото из открытых источников

Майже 240 мільйонів гривень податкового боргу стягнуто з боржників податківцями Донеччини

Вторник, 12 ноября 2019 17:21
Податкова служба Донеччини продовжує роботу зі стягнення податкового боргу з платників, які несумлінно відносяться до виконання своїх обов’язків. Зазначений напрям роботи був і продовжує залишатися одним з найпріоритетніших, яким податкова служба приділяє особливу увагу.
Одним з вагомих джерел наповнення бюджетів всіх рівнів є надходження від погашення податкового боргу. Завдяки проведеній роботі ГУ ДПС у Донецькій області за січень-жовтень 2019 року ці надходження склали 238 млн гривень.
Одним з дієвих напрямів роботи з низки заходів щодо погашення податкового боргу, передбаченого Податковим кодексом України, є робота із заставним майном. Так, протягом цього року в рахунок забезпечення погашення податкового боргу проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 149,7 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету вже надійшло 4,7 млн гривень. 
Податкова служба Донеччини нагадує, що дізнатися про податковий борг (свій або партнера по бізнесу) можна на офіційному вебпорталі ДПС за наступним посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html, та акцентує увагу, що ефективне функціонування держави можливе тільки при свідомому та сумлінному розумінні податкового процесу самими платниками, у тому числі шляхом добровільної сплати податків. 
 

Добавить комментарий

Реклама