rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
На Донеччині проведуть іммунізацію диких тварин проти сказу Фото из открытых источников

На Донеччині проведуть іммунізацію диких тварин проти сказу

Пятница, 01 ноября 2019 15:45
На території Донецької області епізоотична ситуація зі сказу, маючи нестійку тенденцію до стабілізації, залишається доволі напруженою. За період з 2015 року по 01.10.2019 на території області зафіксовано 268 випадків сказу, з яких 50 випадків - у дикій фауні. Основним джерелом розповсюдження та природним резервуаром збудника (вірусу) сказу є червона лисиця.
Складна епізоотична ситуація зі сказу в області вимагає радикальних заходів та методів реагування, серед яких одним з найефективніших та перспективних є пероральна імунізація диких м’ясоїдних, результативність якої доведена як в експерименті, так і в польових умовах.
Тому з 5 листопада 2019 року в області розпочинають осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних, що триватиме на протязі двох тижнів.
Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься методом наземного розподілу (розкладенням вручну) на територіях лісових та польових (мисливських) угідь області.
Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області звертається до громадян, органів місцевої влади і органів самоорганізації населення та наголошує, що чіпати та переміщувати принади з вакциною категорично заборонено і може бути небезпечним для здоров’я.

Добавить комментарий

Реклама