rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
"Воду Донбаса" відключати від електроенергії не будуть - Уряд Фото из открытых источников

"Воду Донбаса" відключати від електроенергії не будуть - Уряд

Понедельник, 17 июня 2019 15:30
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручив невідкладно вжити заходів задля забезпечення питною водою жителів Донецької та Луганської областей. Відповідно до підписаного Главою Уряду доручення, необхідно відновити і забезпечити безперебійне постачання електроенергії на об’єкти питного водопостачання та централізованого водовідведення КП «Компанія «Вода Донбасу» і надати підприємству статус «захищеного споживача». Одночасно треба провести інвентаризацію резервних джерел водопостачання. На період відсутності централізованого водопостачання необхідно забезпечити підвіз води і санітарний контроль на відповідних об’єктах та територіях.
Як повідомлялося, 27 травня оператор системи розподілу (ОСР) "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля" на вимогу постачальника "останньої надії" (ПОН) - держпідприємства "Укрінтеренерго" частково відключив об'єкти КП "Вода Донбасу" від електропостачання.
Як повідомила прес-служба ОСР, без водопостачання залишилися жителі 16 населених пунктів Костянтинівського і Торецького районів Донецької області і частина жителів міста Бахмут.
Станом на початок квітня поточного року борг "Води Донбасу" перед "Укрінтеренерго" становив 277 млн ​​грн, борг перед ПАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля" - понад 1 млрд грн.

Добавить комментарий

Реклама