rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Дорожники Донеччини долучилися до всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «День землі» САД в Донецкой области

Дорожники Донеччини долучилися до всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «День землі»

Понедельник, 22 апреля 2019 15:30
Підготовчі заходи до відзначення Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня проходять по всьому світу впродовж березня-квітня на знак шанування людством «єдиної спільної домівки» – Планети Земля (англ. International Mother Earth Day, ісп. Día Internacional de la Madre Tierra, фр. Journee internationale de la Terre nourriciere).
Активні громадяни різних країн займають одностайну та рішучу позицію: людство має зобов’язання перед знесиленою екосистемою, «і для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з природою».
Варто зазначити, що інноваційні розробки енергозберігаючих технологій та обладнання використовуються й у вітчизняній дорожній галузі. У попередні роки на Донеччині облаштовано: 
•системою автономного вуличного освітлення на сонячних фотомодулях ділянку автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський поблизу Слов’янська, а також Т-образне перехрестя – з’їзд з М-03 на Славкурорт (докладніше);
•автономною системою освітлення (за рахунок встановлення сонячних панелей і вітрогенератора) та відеонагляду стелу на кордоні з Харківською областю, а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський (докладніше);
•автономною системою зовнішнього освітлення міст через р. Сіверський Донець поблизу с. Брусівка за маршрутом Слов’янськ – Лиман (331 пог. м), а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман (докладніше).

Добавить комментарий

Реклама