rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Робота триває!

Пятница, 08 февраля 2019 11:19
 Інноваційний профорієнтаційний проект "Smart-простір. Обирай. Вирішуй. Дій." - допомога кожному учню зорієнтуватися у широкому та цікавому світі професій, націлити їх на свідомий вибір подальшої професійної діяльності відповідно до наявних бажань, нахилів та здібностей.
Одним із напрямків діяльності профорієнтаційного проекту "Smart-простір. Обирай. Вирішуй. Дій" – є дистанційна освіта школярів Донецької області, для дітей, що не мали можливості покинути тимчасово окуповані території.
7 лютого 2019 року на платформі E-School розміщено черговий профорієнтаційний урок «Підприємець – професія або покликання. Акули бізнесу», де учні мають змогу ознайомитися з перевагами ведення власного бізнесу, якостями підприємця; отримати відповіді на свої запитання щодо підприємницької діяльності; з’ясувати – що необхідно знати та робити, щоб досягти успіху. Показані складові успішної людини в сучасному світі, наведені яскраві приклади.
Учні завжди мають змогу отримувати відповіді на свої запитання безпосередньо від фахівців служби зайнятості, в тому числі дистанційно на офіційній сторінці Покровського міського центру зайнятості Донецької області у соціальній мережі Facebook.
Бажаємо успіху у професійному самовизначенні!

Добавить комментарий

Реклама