rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
До уваги користувачів доріг! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці! На Донеччину насувається похолодання! САД в Донецкой области

До уваги користувачів доріг! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці! На Донеччину насувається похолодання!

Пятница, 11 января 2019 14:54
Інтенсивні снігопади, які напередодні спостерігалися у більшості районів Донецької області, від початку нової доби змінилися на дощ, мряку та  мокрий сніг із дощем. Оманливе потепління з переходом через 0 °C може швидко змінитися низькими температурами повітря. Завдання дорожників – за час тимчасової відлиги звільнити покриття доріг від «сніжної каші» для недопущення зимової слизькості.
Прогнозоване різке похолодання може призвести до підмерзання асфальтового покриття! Будьте вкрай обережні за кермом!
Станом на 12:00 у зимовому утриманні задіяно більше 50 одиниць спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор». Безперебійний проїзд забезпечують понад 70 працівників підрядного підприємства.
Обмежень у русі немає. Проїзд автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародними, національними, територіальними) забезпечено.
Довідково
В умовах інтенсивних снігопадів із високою ймовірністю утворення транспортних заторів облаштовано майданчики для відстою автотранспорту. У разі суттєвого ускладнення погодних умов облавтодор має стаціонарні пункти обігріву, розташовані за адресами філій (центральних баз і дільниць). Додамо, що під час негоди, у місцях скупчення транспортних засобів, які потрапили у сніговий полон, тимчасові пункти обігріву облаштовуються силами ГУ ДСНС.
Нагадаємо, для роботи в осінньо-зимовий період ДП «Донецький облавтодор» підготувало 144 од. спеціалізованої техніки. Також облавтодором укладено договори на залучення 32 од. додаткової техніки сторонніх організацій. 
 
Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області

Добавить комментарий

Реклама