rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Обласний конкурс серед молоді «Майстри краси Донбасу» Покровский центр занятости

Обласний конкурс серед молоді «Майстри краси Донбасу»

Пятница, 16 ноября 2018 15:01
15 листопада 2018 року Покровський міський центр зайнятості долучився до вебінару за участі директора ТОВ «Торгівельно-виставочний центр» Юрія Гута, присвяченого до організації широкомасштабного обласного змагання серед молоді «Майстри краси Донбасу». Конкурс проходитиме протягом листопада-грудня 2018 року у Донецькій області. Захід спрямований на збереження існуючих та створення нових робочих місць, розвиток малого та середнього бізнесу і працевлаштування населення. Особлива увага буде приділятись професійній орієнтації молоді, особливо популяризації професій перукаря, візажиста, моделі тощо.
До участі у змаганні запрошується учні державних освітніх установ середньої та початкової професійної освіти, а також юніори та майстри перукарського мистецтва та макіяжу.
Звертаємо увагу, що участь у зазначеному змаганні для всіх конкурсантів безкоштовна, вік учасників необмежений. Під час заходу планується проведення майстер-класів.
За додатковою інформацією та для подання заявки на участь у змаганнях звертайтесь до Покровського МЦЗ за адресою м.Покровськ, вул. Поштова буд.3.

Добавить комментарий

Реклама