rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Поліція Донеччини попередила більше 100 фактів вивезення зброї до мирних регіонів Полиция Донецкой области

Поліція Донеччини попередила більше 100 фактів вивезення зброї до мирних регіонів

Понедельник, 12 ноября 2018 15:31
Загалом з початку року поліцейські у рамках операції Об’єднаних сил вилучили з незаконного обігу 194 одиниці вогнепальної зброї, більше 700 гранат, понад 80 тисяч патронів та 187 кг вибухівки.
Серед вилученого також 57 протитанкових гранатометів (РПГ), 46 автоматів, більше 40 зразків атипової зброї, 37 пістолетів. В тому числі поліцейські виявили понад десятка одиниць вогнепальної зброї, яка була викрадена бойовиками під час окупації у військових та правоохоронних підрозділах.
Все це громадяни зберігали у себе вдома, ризикуючи життям оточуючих, або намагалися провезти за межі ООС, до мирних областей.
Аби рятувати життя людей, поліцейські впровадили систему безпеки, яка допомагає блокувати цю загрозу.
 
До її складу входить мережа блокпостів, постійна присутність нарядів поліції на залізничних вокзалах та автостанціях, в службах доставки вантажів, а також оперативні заходи. Транспорт і багаж перевіряються із собаками, а райони, де проходять залізничні магістралі та траси міжобласного сполучення посилено патрулюються.
 
Як результат - поліція блокувала 110 спроб перевезення зброї. Кожен другий факт був виявлений на блокпостах, а перевізниками були, як правило, мирні громадяни.
За незаконне поводження зі зброєю передбачено від 3 до 7 років позбавлення волі. Однак в разі добровільної здачі бойових «сувенірів» людина звільняється від кримінальної відповідальності. І зараз все більше жителів Донеччини користуються цим правом.
 
Лише в жовтні громадяни видали поліції більше 3 тисяч боєприпасів – у більшості випадків люди розставалися зі зброєю, яку ховали більше 4 років, від самого початку бойових дій.

Добавить комментарий

Реклама