USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості Добропольский центр занятости

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості

Пятница, 09 ноября 2018 09:15
Одним з першочергових завдань Добропільського міського центру зайнятості  є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням  їх потреб. Залучення роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення центром зайнятості потреб  роботодавців у персоналі і щодо  соціального значення діяльності державної служби зайнятості.
Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці ї відвідування підприємств керівництвом та спеціалістами центру зайнятості.
Так, сьогодні 08.11.2018 року відбулася зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Валентини Гончарової та провідного фахівця Катерини Зіганшиної з керівництвом Святогорівської селищної ради. Особливу увагу зосередили на організації громадських робіт та їх фінансування на 2018 рік та розширення видів громадських  робіт, а саме: супровід осіб з вадами зору, надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, осіб похилого віку або тимчасово непрацездатних, надання допомоги учасникам АТО та сім’ям  загиблих, які проживають на території селищної ради. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період. 
Також були проведені зустрічі з іншими роботодавцями, які розташовані на території селищної ради та надають різноманітні послуги. Роботодавців запрошено до співпраці та надано комплекс послуг, які надає служба зайнятості, використання новітніх онлайн-технологій та електронних сервісів віддаленого користування послугами служби зайнятості. Були обговорені питання про створення нових робочих місць, про сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізацію зайнятості, про можливості надання виїзних соціальних послуг на території селищної ради з запрошенням представників Головного Управління Держпраці у Донецькій області.
Служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомогає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям-кваліфіковану робочу силу.

Добавить комментарий

Реклама