USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Як вберегтитися від шахраїв

Четверг, 08 ноября 2018 12:19
Як захистити себе, своїх близьких та знайомих від шахрайських пасток, а також що треба робити, якщо ви все ж таки потрапили на «гачок» зловмисників, розповіли співробітники Селидівського відділення поліції.
 
Шахраї щодня вигадують нові й нові схеми, завдяки яким, завдають як психологічної так і матеріальної шкоди громадянам. З початку поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції шахраї вже ошукали 97 громадян.
 
Правоохоронці Селидівського відділення поліції, разом з представниками Управління соціального захисту населення, зібрали в місцевій бібліотеці громадян похилого віку, адже саме ця категорія населення є найбільш привабливою для аферистів.
Т.в.о. начальника сектору кримінальної поліції Віталій Гриценко познайомив присутніх із поширеними видами шахрайських сШахраї щодня вигадують нові й нові схеми, завдяки яким, завдають як психологічної так і матеріальної шкоди громадянам. З початку поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції шахраї вже ошукали 97 громадян. Правоохоронці Селидівського відділення поліції, разом з представниками Управління соціального захисту населення, зібрали в місцевій бібліотеці громадян похилого віку, адже саме ця категорія населення є найбільш привабливою для аферистів. Шахраї щодня вигадують нові й нові схеми, завдяки яким, завдають як психологічної так і матеріальної шкоди громадянам. З початку поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції шахраї вже ошукали 97 громадян. Правоохоронці Селидівського відділення поліції, разом з представниками Управління соціального захисту населення, зібрали в місцевій бібліотеці громадян похилого віку, адже саме ця категорія населення є найбільш привабливою для аферистів.хем – «Ваш родич у біді», «Вашу банківську картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль» та інші. Він розповів присутнім, що вправні шахраї часто користуються довірливістю, розгубленістю та неуважністю своїх потенційних жертв. Також, правоохоронець нагадав присутнім правила поведінки у випадку, якщо телефонують невідомі і під різним приводом цікавляться особистими даними.
 
Під час лекції співробітник поліції зауважив, що власна пильність і обачність може врятувати самого себе від можливих сумних наслідків – втрати грошових заощаджень та власних нервів.
 
Наприкінці зустрічі усім присутнім були надані інформаційні листівки «Як не стати жертвою шахраїв».

Добавить комментарий

Реклама