rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Новогродівці висадили «Алею Добра»

Суббота, 27 октября 2018 10:31
У Новогродівці місцеві активісти спільно з представниками влади, бізнесу та громади провели екологічну акцію з висаджування дерев під назвою «Алея Добра». У міському парку біля воркаут-майданчика, який користується популярністю серед молоді та сімей, було висаджено 20 берізок. Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації та згуртування громади шляхом спільного озеленення міського простору.
 
«Новогродівка завжди вважалася зеленим містечком навіть попри те, що воно шахтарське та має непросту екологічну ситуацію. Ми хочемо продовжувати традиції старшого покоління і спільними зусиллями робити наше місто більш комфортним для життя. Учасники сьогоднішньої акції будуть самостійно доглядати за саджанцями, регулярно поливати їх, щоб навесні у місті з'явилася нова березова алея», – говорить координатор платформи ініціатив Move Антон Кухлєв.
 
«Створення нової зеленої зони у місті приверне увагу жителів до проблем екології та озеленення міста і стане гарним прикладом позитивних змін. Адже купити та висадити саджанець може кожний житель», – вважає місцевий мешканець, активіст платформи ініціатив «Move» Денис Білецький.
Акція «Алея Добра» організовувалась ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з платформою ініціатив «Move» та виконувалась у рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Добавить комментарий

Реклама