USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

17°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості  «Гідна робота для кожного» Добропольский центр занятости

Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості «Гідна робота для кожного»

Пятница, 21 сентября 2018 09:55
Одним із найдієвіших способів надання допомоги населенню у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарку вакансій.  20 вересня 2018 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості «Гідна робота для кожного». Безпосереднє спілкування претендентів з різними роботодавцями у  зручних умовах, під одним дахом  сприяє підвищенню рівня зайнятості, ознайомленню з потребами ринку праці та шляхами підвищення якості робочої сили.   
Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць відкрила захід та підкреслила, що на теперішній час служба зайнятості стає сучасною сервісною установою – отримання послуг в службі стає більш зручним та доступним для широкого кола населення та роботодавців.   Вже працює оновлений веб  - портал Державної служби зайнятості – електронні кабінети роботодавців та безробітних, вакансії роботодавців та резюме шукачів роботи, корисна інформація та анонси проведення заходів, профорієнтаційна платформа для молоді та населення. Однією з головних засад роботи з клієнтами центру зайнятості є адресний підхід у наданні соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб, вимог та можливостей шукачів роботи  і роботодавців. 
В роботі ярмарку взяли участь 15 роботодавців, які представили актуальні вакансії на ринку праці, спілкувались з претендентами та запрошували відібраних кандидатів для подальшої співбесіди на підприємствах.
Ярмарок  вакансій  відвідали 99 осіб, спілкувались з роботодавцями, ознайомлювались з діяльністю підприємств та актуальними вакансіями,   залишали свої резюме. А також  отримували консультаційні послуги на майданчиках: «Рекрутинг», «Маю право», «Створи власний бізнес», «Моя кар’єра».
 Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій, відзначили важливість проведення такого заходу, адже є можливість  у коротші строки підібрати собі необхідних працівників.
Живи та працюй в Україні!
Більше фото дивіться на сторінці Центру у Фейсбук.

Добавить комментарий

Реклама

  • obandicam
  • скачать keymaker для bandicam бесплатно
  • obandicam.ru