USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

18°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Запобігання торгівлі людьми - семінар у Добропільському центрі зайнятості

Пятница, 14 сентября 2018 11:55
Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми»
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХI ст. для кожної країни світу, включаючи Україну.
Тому, з нагоди Міжнародного дня демократії, який щорічно визначає міжнародне суспільство 15 вересня, 13.09.2018 року у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості було проведено інфосемінар на тему «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування».
 У заході прийняли участь представники центру зайнятості, тренер Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок Мацків Вероніка, та безробітні, зареєстровані у центрі зайнятості та незайняте населення.
Мацків Вероніка детально зупинилася на розгляді питань стосовно існуючих форм торгівлі людьми, переліку державних органів, які займаються виявленням та протидією торгівлі людьми, методів попередження,  механізму захисту постраждалих від торгівлі людьми.По закінченні заходу присутні мали можливість особисто поспілкуватися з представником Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок та отримати відповіді на хвилюючи їх запитання.
Бльше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбук.

Добавить комментарий

Реклама