USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

27°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Змінили прізвище або адресу реєстрації – завітайте в податкову

Пятница, 10 августа 2018 17:58
 Фахівці Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертають увагу, що відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України громадяни у разі зміни прізвища або місця проживання зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін подати до державної податкової інспекції заяву (форма 5-ДР) для внесення відповідних актуальних даних в Державний реєстр фізичних осіб - платників податків (далі - ДРФО). 
Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата.
Громадянин, який несвоєчасно потурбувався про внесення реєстраційних змін до ДРФО, може не отримати повідомлення від органу ДФС про нараховані суми податкових платежів, а відтак своєчасно не виконає свій обов’язок зі сплати зазначених податків.
Громадянин, який змінив свої реєстраційні дані (прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання), зобов'язаний подати заяву за формою 5-ДР за місцем нової реєстрації щоб мати можливість не потрапити у перелік податкових боржників.
Внести зміни платникам Добропільської ОДПІ можна, звернувшись за адресою:
м. Добропілля, провулок Європейський,4,  ЦОП Добропільської ОДПІ;
смт.Олександрівка, площа Олександра Невського, 3, ЦОП Олександрівського відділення  Добропільської ОДПІ.
Завжди раді Вам допомогти! 
 
Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Добавить комментарий

Реклама