USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

23°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Новини Покровського центру зайнятості Покровский центр занятости

Новини Покровського центру зайнятості

Пятница, 13 июля 2018 14:01
Спільна робота Покровського МЦЗ із соціальними партнерами
11 липня 2018 року у Покровському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці» за участю одного із соціальних партнерів – представника Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Богдана Мироненко. 
Представник Громадської приймальні Богдана Мироненко надавав практичні поради щодо підвищення рівня обізнаності жінок у розв’язанні питань зайнятості, а також розповіла на що треба звернути увагу саме жінкам у процесі працевлаштування.
Під час заходу присутні отримали допомогу у визначенні професійних планів та побудові стратегії пошуку роботи.
 
Засідання консалтингового центру за участі представників ПРООН
11 липня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась 21-ша зустріч центру розвитку підприємницької ініціативи. Сьогоднішній тренінг за участі представників ПРООН пройшов при фінансовій підтримці Уряду Польщі, метою якого є започаткування ініціативи зі створення закупівельних груп в Донецькій області та спрямований на підвищення сталості та зрілості місцевих бізнесів. У заході прийняли участь діючі досвідчені підприємці міста.
Експерт із створення закупівельних груп в Донецькій і Луганській областях, обласного Директору проектору офісу ГО взаємодія «+» Лариса Самосьонок зазначила: «Налагодження стійких контактів між самими підприємцями, посилення та розвиток підприємницьких компетенцій і навичок, пошук шляхів забезпечення підприємців ресурсами, товарами, послугами за розумними ринковими цінами – головна мета нашого проекту».
Під час заходу слухачі отримали корисну інформацію стосовно посилення та розвитку підприємницьких компетенцій і навичок, а також шукали шляхи забезпечення підприємців ресурсами, товарами та послугами за розумними ринковими цінами.
 
 
Анкетування для роботодавців
Покровський міський центр зайнятості Донецької області повідомляє, що з 10 липня 2018 року на порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2019 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у "Персональних кабінетах" у розділі "Опитування". За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповненні анкети роботодавці можуть звернутись до міського центру зайнятості.
Результати анкетування оброблятимуться фахівцями Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2019 рік.
Тож не зволікайте - скористайтеся цією можливістю!

Добавить комментарий

Реклама