USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

26°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, відкрита для запитувачів

Понедельник, 09 июля 2018 13:00
Питання оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, у тому числі й з місцевих податків врегульовано п. 35.4 Податкового кодексу України  (далі – ПКУ), з дотриманням вимог Порядку формування і оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Мінфіну від 13.02.2015 р. № 67 «Про затвердження форм інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами; інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та порядку їх оприлюднення». 
Разом з тим, відповідно до вимог п. 35.4 ПКУ, згідно з Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою КМУ від 21.10.2015 № 835, Державна фіскальна служба, як розпорядник інформації, забезпечує оприлюднення, зокрема, інформації про суб’єктів господарювання, в тому числі фізичних осіб-підприємців, які мають податковий борг.
Вказана інформація із зазначенням сум боргу окремо до державного та місцевого бюджетів розміщується щомісячно в сервісі  «Відкриті дані» на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС (www.sfs.gov.ua) та рубриці «Податки» Єдиного державного веб порталу відкритих даних (www.data.gov.ua).
Покровсько-Добропільске управління 
ГУ ДФС у Донецькій області

Добавить комментарий

Реклама