rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
ГІрники Селидіввугілля перекрили рух по одній з вулиць міста facebook.com/Наталья Бирюкова

ГІрники Селидіввугілля перекрили рух по одній з вулиць міста

Среда, 13 июня 2018 17:50
Гірники двох шахт «Україна» та «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» у відчаї стихійно організувалися і перекрили вул.Московська у місті Селидове, поблизу міської лікарні через велику заборгованість перед ними. Про це повідомив у Фейсбук голова НПГУ Михайло Волинець. Ця дорога йде на південь до Маріуполя та до Красногорівки і має стратегічне значення. 
Також він розповів: "Та такого ще не було: одна група шахтарів, яка влаштувала акцію, витягувала з автобусів шахтарів, які їхали на робочу зміну, звинувачуючи їх у штрейкбрехерстві". 
Загальна заборгованість чотирьох шахт держоб’єднання «Селидіввугілля» складає майже 211 млн грн - за травень місяць повністю не виплачена зарплата. Моє враження, продовжує профспілковий лідер, що міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, вугільний «смотрящий» Віталій Кропачев та гендиректор «Селидіввугілля» Сергій Пахомов у рівній мірі люди відморожені. Саме вони, утрьох, довели до плачевного стану і таких великих складнощів, які розтягнуться на багато років.

Добавить комментарий

Реклама