USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

2°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

За самовільний ставок - до відповідальності

Среда, 16 мая 2018 17:51
Під процесуальним керівництвом Олександрівського відділу Костянтинівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно чоловіка, який обвинувачується у незаконному використанні землі.
Слідством доведено, що у вересні 2016 року 58-річний мешканець  с.Михайлівка Олександрівського району самовільно, без правовстановлюючих документів зайняв землю пасовища, яка межує з його земельної ділянкою та належить Михайлівській сільській раді.
Знявши за допомогою спеціальної техніки верхній шар родючого ґрунтового покриву, чоловік створив на сільськогосподарській землі штучний ставок розміром 27х12 м, який використовував для поливу власного городу.
На даний час обвинувальний акт за ст. 254 (безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту) КК України скеровано на розгляд суду.
Чоловіку загрожує штраф до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Добавить комментарий

Реклама