USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У прокуратурі Донецької області викрили перевертня facebook.com/don.gp.gov.ua

У прокуратурі Донецької області викрили перевертня

Воскресенье, 22 апреля 2018 15:42
Завдяки співпраці прокуратури Донецької області з іншими правоохоронними органами викрито держслужбовця-перевертня. 
Працюючи держслужбовцем виконавчої служби ГУ юстиції Донецької області він спробував свої сили на конкурсі для працевлаштування в органах прокуратури у 2016 році. За результатами конкурсу був працевлаштований прокурором в органах прокуратури Донецької області з 2017 року.
Установлено, що 2014 року цей державний службовець (тоді ще виконавчої служби), а нинішній прокурор, входив до складу «ДНР». Тривалий проміжок часу здійснював збройне патрулювання блокпостів «ДНР» для протидії підрозділам МВС та збройним силам України.
Прокуратурою Донецької області повідомлено особі про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у непередбачуваних законом воєнізованих або збройних формуваннях). Максимальна міра покарання – 8 років позбавлення волі. На теперішній час вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
У ході досудового розслідування будуть відпрацьовані можливі версії причетності цього «прокурора» до вчинення інших злочинів передбачених українським законодавством, зокрема, наявність складу злочину за ст. 114 КК України (шпигунство).

Добавить комментарий

Реклама