USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Репетиторство – дохід, який підлягає обов’язковому декларуванню Добропольская ОГНИ

Репетиторство – дохід, який підлягає обов’язковому декларуванню

Вторник, 13 марта 2018 11:59
12 березня 2018 року заступник начальника – начальник Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова зустрілась з керівниками та представниками відділів освіти Добропільської міської ради та Добропільської РДА з питання залучення до декларування педагогів, які протягом 2017 року мали доходи від надання репетиторських послуг. Зустріч проходила у форматі «круглого» столу. В зустрічі взяли участь в.о. начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін, начальник Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Безверхня, запрошена редактор газети «Новий шлях» Наталя Красноплахова. 
В своїй промові Алла Петрівна відмітила, що проведення якісної кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році – одне з найважливіших напрямків роботи фіскальної служби, якому приділяється  значна увага. Керівник наголосила, що основним податком, завдяки якому наповнюються бюджети громад є податок на доходи фізичних осіб та порадила не зволікати з декларуванням минулорічних доходів від репетиторства.
Іван Якунін звернув увагу, що працівники ЦОП Добропільської ОДПІ завжди готові надати консультаційні та інформаційні послуги з питання заповнення громадянами декларацій та запросив педагогів прийняти участь у декларуванні.
Алла Безверхня попередила про відповідальність за неподання податкової декларації.
Наприкінці зустрічі Алла Єльникова наголосила, що декларування доходів громадян – конституційний обов’язок кожного українця.

Добавить комментарий

Реклама