USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Лізі майбутніх поліцейських - два роки

Понедельник, 20 ноября 2017 17:05
Восени 2015 року, у розпал бойових дій на Донеччині, трапилося те, що змінило життя молоді на Донеччині. Почалося все з проекту «Схід і Захід - разом», під час якого поліцейські вивезли з під-обстрілів до Закарпаття дітей з розстріляних бойовиками українських міст та селищ - Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного і Чермалика.
Повернувшись, діти війни, які бачили смерть та руйнування, жили у підвалах і навчались під свічками, за підтримки поліції регіону об’єдналися та почали власноруч змінювати країну та будувати її мирне майбутнє. Патріотичні акції та заняття з права у школах, гуманітарна допомога дітям з лінії розмежування та інформаційні кампанії з безпеки – тут, в зоні АТО, лігівці формують нове покоління відповідальних та гідних громадян своєї країни.
А в цьому році молодь втілила свій власний глобальний проект із захисту прав дітей – «Ліга в дії» («LЕAGUEinACTION»), який реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансові підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру. Учасники Ліги стали сертифікованими волонтерами, які вчать однолітків, як вберегтися від насильства та реагувати, якщо став жертвою або свідком правопорушення.
Ми – українці. Такий головний меседж дітей із зони АТО. Підлітки заклали Лист миру до своїх однолітків у майбутній 2026 рік, вишили рушник Єднання та налагодили співпрацю з такою самою активною молоддю багатьох областей України.
На початку активістів було 27, а сьогодні учасниками Ліги є понад 1500 хлопців та дівчат. Відділення організації є у кожному куточку Донеччини, в тому числі в обстрілюваних Мар’їнці, Авдіївці, Торецьку.
Ці діти дали старт і новій поліції. За два роки понад 40 лігівців вступили до вищих навчальних закладів МВС, аби стати поліцейськими і бажаючих захищати закон та права громадян стає дедалі більше.
Активні, талановиті та небайдужі, щодня ці діти змінюють навколишній світ і кожного з нас. З Днем народження, Ліго! Поліція Донеччини завжди буде поруч.

Добавить комментарий

Реклама