rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

На Донетчині розпочалась операція «Зброя та вибухівка»

Пятница, 10 ноября 2017 18:10

Нагадаємо, що за наказом голови Національної поліції Сергія Князєва в 6 областях України, серед яких і Донецька, ініційовано проведення комплексу заходів з протидії нелегальному обігу зброї, вибухових речовин та боєприпасів. Всі ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки громадян на території всієї країни.

Так, з 6 жовтня по 6 грудня 2017 року з метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки проводиться оперативно-профілактична операції «Зброя та вибухівка».

Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Нагадуємо, що відповідно до статті 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Керівництво Добропільського відділення поліції звертається до всіх мешканців міста Добропілля та Добропільського району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, які незаконно зберігаються в них.

Начальник Добропільського відділення поліції Олексій Борковець сподівається на підтримку та взаєморозуміння з боку місцевого населення та звертається  до мирних мешканців з проханням:

«НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! ЗДАЙТЕ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ! ВАШ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ!».

Шановні, громадяни! Якщо у вас виникли питання або ж ви володієте будь-якою корисною інформацією, звертайтеся до працівників поліції або ж працівників дозвільної системи за адресою м. Добропілля вул. Першотравнева 52, та за телефоном 050-017-08-62, 102.

Добавить комментарий

Реклама