USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Інформатора терористів «ДНР» засуджено до 8 років за ґратами

Пятница, 03 ноября 2017 13:36
У ході судових слухань доведено, що 48-річний мешканець м. Донецька з травня по червень 2015 року активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР».
 
Засуджений систематично передавав представнику бойовиків із позивним «Хасан» деталізовані дані про місця дислокації, маршрути пересування і вогневі позиції військовослужбовців,  військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, зокрема в м. Маріуполі, с. Очеретине, с. Кураховка, м. Курахове та м. Селідове Донецької області.
 
Вказані дані інформатор терористів збирав, періодично виїжджаючи з окупованої території, а після повернення до м. Донецька відразу дзвонив до так званого «головного розвідувального управління ДНР» та детально розповідав про усе, що бачив.
 
 У подальшому вказану інформацію бойовики використовували під час артилерійських обстрілів зазначених населених пунктів.
 
Злочинні дії чоловіка були припинені у листопаді 2015 року. Його затримали співробітники СБУ в с. Новотроїцьке Волноваського району та за клопотанням прокуратури заарештували. 
 
Суд, підтримавши позицію публічного обвинувачення, яке підтримувала прокуратура Донецької області, визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння терористичної організації), та засудив до 8 років позбавлення волі.

Добавить комментарий

Реклама